Як позбутися зайвої ваги раз і назавжди

pohudet_zhivotЗайва вага – це проблема дуже значної частини сучасного суспільства. Якщо ти бажаєш впоратися з нею, читай подробиці у нашмоу матеріалі.Помилки під час спорту

Приблизно 60% осіб, що страждають від надмірної ваги, намагаються вирішити проблему за допомогою спорту. Але припускаються великої помилки: продовжують їсти так, як і раніше. При продовженні такого харчування організм просто почне вимагати все більше і більше картоплі фрі, наггетсів і газованої води – і тоді спорт не стане вирішенням питання, як позбутися зайвої ваги.

Помилки під час дієти

Така сама значна частина людей, намагається вирішити проблему за допомогою дієт, але при цьому скаржаться, що вони не працюють. Це – так званий ефект неваляшки, виражений у швидкому наборі ваги по закінченні дієти, який часто перевищує навіть ту вагу, що була на її початку. Відбувається це тому, що людина, яка худне, терпить всю дієту з останніх сил, щоб у день по її закінченні знову влаштувати собі святковий фуршет.

Цей ефект зустрічається дуже часто, і завжди – після жорстоких голодних або ненормально коротких дієт. Краще обирати довготривалі дієти і худнути поступово. Це одна зі складових запоруки того, що вага після схуднення буде залишатися на тому ж рівні.

http://myledi.net/

Залишити коментар