Вчені підтвердили, що вело-прогулянки допомагають у роботі

e6fd333aa085c44683b9c31c27612f6b_bigБританські вчені виявили, що їзда на велосипеді підвищує продуктивність на роботі і робить щасливішими. Такі результати опитування 2500 любителів користуватися цим видом транспорту. 89% учасників опитування відзначили, що поїздки допомагають їм забути про робочі стресах і повернутися до рідних у хорошому настрої. 66% опитаних переконані, що можливість зняти напругу під час поїздки на велосипеді покращує їх відносини з другими половинками. 39% розповіли, що заняття велосипедним спортом дали їм додаткову енергію для любовних утіх.

82% відзначають позитивний вплив велосипеда на зниження стресу. Близько 33% опитаних похвалилися тим, що поїздки чудово впливають на продуктивність. Під час їзди на велосипеді їм у голову приходять нові, оригінальні ідеї, що, безумовно, допомагає роботі. 15% також упевнені, що велосипед допомагає розвитку кар’єри в цілому.

За словами фахівців, велосипед – це можливість щодня займатися фітнесом. Тому поїздки дарують людям енергію, підвищують продуктивність і уважність, знімають стрес і підвищують настрій.

http://myledi.net

Залишити коментар