Оперативна нарада у Броварського міського голови

narada3
3 березня під головуванням Броварського міського голови Ігоря Сапожка відбулася чергова розширена оперативна нарада з керівниками регіональних органів державної виконавчої влади, силових структур, закладів охорони здоров’я, комунальних служб та підприємств міста.

Міський голова акцентував увагу на забезпеченні стабільної та безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення – енерго-, газо-, тепловодопостачання та водовідведення, важливих об’єктів господарського комплексу, а також забезпечення безперебійного транспортного сполучення в місті.

В ході наради обговорювали стан громадського правопорядку та дотримання законності. Наголошено на необхідності координації спільних дій правоохоронних органів та представників громадських формувань з метою забезпечення правопорядку в Броварах.

Також, заслухали військового комісара Броварів В.Ноженка, який проінформував присутніх про мобілізаційні заходи в місті, які відбуваються відповідно до плану Броварського об’єднаного міського військового комісаріату.

http://brovary.kiev.ua/operativna-narada-u-brovarskogo-mіskogo-golovi

Залишити коментар