Як Бровари відзначатимуть Водохреща?

maxresdefaultУ Броварах, 19 січня о 10:00, з нагоди великого свята Хрещення Господнього, відбудуться урочистості Богослужіння, освячення води та традиційні купання. Зануритися в ополонку можна буде на озері у парку «Приозерний».

Купання в ополонці на Водохреща, 19 січня, – це обряд, який прийшов до нас ще з давніх-давен для змивання гріхів, які накопичилися за рік і для поновлення при цьому душі та тіла. «Купатися будемо в Приозерному о 10:00. Також проходитиме освячення води та служба. Тобто, все як минулого року. Співів і танців не буде», – зазначає заступник мера Григорій Голубовський.

Вікарій Київської Митрополії та протоієрей отець Олександр Левчук, буде присутній на освяченні води, о 10-ій на Геолорозвідці. «Господь і Син Божий зайшли у воду, аби освятити її своєю присутністю. Людина на 80% складається з води, тому вона настільки важлива для нашого життя і ми куштуємо її священну. В день Водохреща з’явилась вся трійка: Бог Отець, Бог Син, Дух Святий. Вони собою освятили воду, щоб вона взяла нас до вічного життя. Перед Водохрещею потрібно прийти на службу, помолитися Богу. 18 лютого буде пісний день і до того часу, поки не освятиться вода, не можна ні пити, ні їсти. Потім потрібно скуштувати благодатну воду і можна приймати їжу. Її потрібно зберігати цілий рік», – розповідає отець Олександр.

Запозичепно в http://pravdatut.ua

Залишити коментар