В Броварській РДА одговорили нагальні питання

0-02-04-bd3b88d2a93292f2959ffa3682a80f33646d250f19688b723c04c9782a3e0f02_full11 січня заступник голови Броварської районної державної адміністрації Ю.С. Плакся провів нараду з питань протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я із амбулаторним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів Броварської райдержадміністрації.

В нараді взяли участь: начальник господарської рупи відділу освіти Зарічняк А.Д., начальник відділу ЦЗ Броварського РВ ДСНС у Київській області Лічагін А.О., представник відділу фінансів, начальник управління праці та соціального захисту Яіцька Л.П., виконуюча обов’язки завідувача сектору з питань цивільного захисту Завалій В.В.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
1. Аналіз та узагальнення протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів.
2. План усунення недоліків та приведення даних закладів в належний протипожежний стан відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Щодо можливості передбачення коштів в бюджеті на 2018 рік для виконання заходів пожежної безпеки у відповідних установах та організаціях в межах компетенції.
4. Підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років. (Приведення вузлів обліку котелень до належного стану)

Заслухавши доповіді і звіти керівників та представників установ щодо недоліків протипожежного стану в дошкільних та загальноосвітніх закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинків для людей похилого віку та інвалідів, заступником голови Броварської РДА були надані наступні доручення:
– продовжувати заходи щодо усунення виявлених недоліків;
– забезпечити встановлення систем автоматичної пожежної сигналізації з закладах освіти, медицини, соціального призначення;
– забезпечити установи первинними засобами пожежогасіння;
– обробити дерев‘яні елементи горищного покриття закладів вогнезахисним розчином;
– відділу фінансів Броварської РДА передбачити кошти в 2018 році для виділення на ремонт покрівлі закладу соціального призначення.

http://www.brovary-rda.gov.ua

Залишити коментар