У Броварах обрали нову компанію по вивозу сміття

54801121b2d2b05dfb3349464422427112 березня, у Броварській міській раді відбувся конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів, або простіше – компанії, яка буде займатися вивозом сміття

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на портал Громадський ревізор.

Наразі дані функції виконує компанія “А-мусон”, але вже з 15 березня в місті має запрацювати новий перевізник ТПВ, оскільки “А-мусон” вважає свою діяльність занадто збитковою.

На конкурс подало документацію 5 компаній-претендентів: ТОВ “Селтік-ТБО”, ТОВ “Автологістик-комплекс”, ТОВ “Крамар-ЕКО”, ТОВ “Спецкомунтехніка” та ПП “Авантаж-7″.

Відкриття конвертів та обговорення пропозицій було відкритим і прозорим. У присутності не тільки членів конкурсної комісії, але й представників громадських організацій, ЗМІ та депутатів міської ради. Кожна з компаній-претендентів оцінювалася за цілим рядом критеріїв, набираючи таким чином від 5 до 0 балів. Без розгляду ціни на послуги “рейтингова” таблиця виглядала таким чином:

– ТОВ “Селтік-ТБО” – 43 бали

– ТОВ “Крамар-ЕКО” – 43 бали

– ТОВ “Спецкомунтехніка” – 43 бали

– ПП “Авантаж-7″ – 33 бали

– ТОВ “Автологістик-комплекс” – 24 бали

Отож, головним критерієм стала запропонована ціна на вивіз ТПВ та негабариту. ТОВ “Селтік-ТБО” запропонували вивозити тверді побутові відходи за 74,78 гривень за куб, негабарит – за 89,74. Це виявилося найменшою ціною з усіх пропозицій, тому отримавши додаткові 10 балів, ТОВ “Селтік-ТБО” стало недосяжним для своїх конкурентів та було оголошено переможцем конкурсу.

“За результатами розгляду поданих на конкурс матеріалів та з урахуванням вартості вивозу ТПВ та негабаритного сміття переможцем з кількістю 53 бали стає ТОВ “Селтік-ТБО”, – оголосив голова конкурсної комісії, заступник міського голови Григорій Голубовський.

Наразі, управління житлово-комунального господарства має розробити проект рішення та винести його на затвердження виконавчого комітету.

Залишити коментар