«Посмішка нехай нас всіх зігріває»

30127786_1891950357762714_2204777273293985975_nВ читальній залі Центральної районної бібліотеки КЗ БРР «Броварська РЦБС» пройшло засідання дитячого краєзнавчого клубу «Дивокрай». «Посмішка нехай нас всіх зігріває» – така була тема даного зібрання, приуроченого до Дня сміху. Гостями заходу стали учні 1-В класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та їх класний керівник Коломієць Н.В.
Керівник клубу Бабіч Т.Є. наголосила в своєму виступі, що усмішка та сміх – найкращий вітамін росту та найкращі ліки від недуг, і що треба частіше посміхатися одне одному, бо посмішка – це запорука міцної дружби.
Члени засідання прослухали пізнавальні історії щодо виникнення свята гумору.Звичай веселитися, жартувати й кепкувати один з одного саме 1 квітня існує в дуже багатьох країнах.Зоднаковим успіхом воно відзначається в Україні, Росії, Німеччині, Англії, Франції, Скандинавії.
Найцікавішими моментами«сміхопанорами»сталивеселі конкурсидля дітей «Так чи ні?», «Жартівливі питання» та «Веселі мавпочки». Усі присутні із превеликим задоволенням подивилися тематичні відеоролики, відгадували загадки та заспівали пісню про усмішку.
За активну участь усі учасники засідання були нагороджені яскравими повітряними кульками.
На завершення діти відвідали Музей книги, народознавчу світлицю та Шевченківську вітальню.
Хотілося б, звичайно, щоб День гумору відзначався кожного місяця і приносив справжнє естетичне задоволення, посмішки дітям та дорослим.
Захід пройшов в теплій, дружній атмосфері та закінчився побажанням бібліотекаря: «Завітайте до нас ще, любі дітки! Бібліотека чекає з радістю вас. До нових зустрічей!».

Броварська центральна районна бібліотека

Залишити коментар