На Київщині побили депутата міської ради

Віннік210 березня, відбувся напад на депутата Української міської ради від «УКРОПу»Максима Вінніка. Наразі укропівець перебуває у міській лікарні. За попереднім діагнозом, Віннік отримав струс мозку

Про це «Моїй Київщині» повідомили у прес-службі партії.

За словами депутата, напад здійснив «почесний громадянин міста», призер чемпіонату Європи з вільної боротьби Андрій Нагорний, котрий є прихильником забудови набережної міста Українка, проти котрої виступають депутати від «УКРОПу». Інцидент відбувся публічно, за участю свідків, коли пан Нагорний напав на депутата від «УКРОПу» та неодноразово наніс йому фізичні ушкодження, котрі були зафіксовані офіційно.

Депутатський корпус «УКРОПу» повязує цей напад з позицією стосовно забудови набережної міста Українка.

«Цей напад – наслідок нашої послідовної позиції проти забудови набережної міста Українка та спотворення її природнього вигляду корисливими забудовниками, що суперечить бажанням містян, котрі висловили вже неодноразово свою позицію проти забудови багатоповерхівками. А ми, як депутати, стали на бік громади. Отож маємо наслідки», – зазначив Віннік.

Слід зазначити, що після громадських слухань  щодо забудови набережної Українки минулими вихідними депутату Української міської ради Тетяні Кучер невідомими було ножем пошкоджено колесо машини, що могло призвести до летальних наслідків.

Залишити коментар